1.HRL SJEVER:4.kolo

RK”Nova Gradiška” -RK”Medveščak”Zagreb:27-36(11-16)

Na startu utakmice domaćin uspješno parira iskusnijim gostima.Igra se brzo s obje strane,a obrane su na visokom nivou.U 15 minuti Medveščak ima vodstvo

4-6, da bi u 21 minuti poveli 6-11.Nova Gradiška se vratila u igru i smanjila u 27. minuti na 10-13. Na poluvrijeme gosti odlaze s prednosti 11-16.U 2.poluvremenu Medveščak ima vodstvo u 37.minuti 14-21. Prednost zadržavaju do kraja susreta i zasluženo pobjeđuju.

Za Novu Gradišku su nastupili:Miletić, Bušić, Orelj(8), Mihić,Barun(1), Akmačić, Paurević(1), Zaužel(4), Ivanišević(6), Ćosić(5), Vladimir, Penić, Špoljarić, Marjanović, Vidović, Jerković(2).

Trener.Ivan Sertić

Za Medveščak su nastupili: Vekić, Pedić(5), Zelić(1), Halužan(7), Matić, M.Antunović(2), Uremović(2), Ivanković(7), Vrpoljac(5), Goda, Fresl, I.Antunović(6), Vlašić, Zrakić(1)

Trener:Igor Kos

Autor: Branko Tomek