Juniori MNK ” NG- Unitas”- a nastavili su sa uspješnim rezultatima u 2. Hrvatskoj malonogometnoj ligi.

U 7. kolu ugostili su juniore prvoligaša MNK ” Osijek Kelme” i ostvarili vrlo visoku pobjedu od čak 11 : 1 ( 6 : 0 ). Domaćin je dominirao tijekom cijele utakmice i već nakon prvih 18 minuta ostvario visokih 6 : 0 i sigurno uknjižio 3 boda.
Strijelci za “NG Unitas “: T. Smiljanić 3, A. Turkalj 3, T. Pejaković 2, K. Kotarski 2, Š. Severović 1.

U 8. kolu na gostovanju u Slavonskom Brodu prvoligaš MNK ” Brod 035 Simplex” je bio apsolutni favorit, ali su igrači dali maksimum svojih fizičkih mogućnosti. Trener A. Jović je vrlo mudo vodio momčad, a igrači su na terenu provodili njegova uputstva. Domaćin je uz ” dužu klupu” diktirao vrlo jak tempo igre, a nakon prvog dijela na semaforu je stajalo 1:1. Iz odlično izvedene kontre A. Turkalj u 27. minuti postiže gol za 1:2 ! Domaćin još pojačava tempo, ali brojne udarce na golu ” NG – Unitas”- a skida vratar M. Vujnović. Domaćin ipak uspijeva izjednačiti na 2 : 2 što je krajnji rezultat ove odlične utakmice u kojoj je domaćin napadao, a gosti se znalački branili.

Sa osvojenim gostujućim bodom “NG- Unitas” je u gornjem dijelu tablice na visokom 4. mjestu, a svakako je veliko iznenađenje 9. i 10. mjesto momčadi iz Osijeka.

Dvije prvoplasirane momčadi sudjeluju na Završnom turniru za prvaka Republike Hrvatske.
U 9. kolu MNK ” NG – Unitas ” gostuje u Valpovu.

Autor: Dubravka Kovačić