Dinamo (Godinjak) – Mladost (Sibinj): 3-2 (2-0)

Strijelci: 1-0 Junašević (8), 2-0 Marošević (15), 3-0 Sabljak (82), 3-1 Janković (89),

3-2 Topalović (90+2)

Nogometaši Dinama već nakon 15 minuta imaju solidnu rezultatsku prednost. U 8 minuti na centaršut Sabljaka na loptu natrčava Junašević i 1-0. Domaćin u 15 minuti vodi 2-0. Vlainić sa 20 metara izvodi slobodan udarac pogađa stativu,lopta se odbija do Zvonka Španića koji pronalazi Maroševića i slavlje među igračima Dinama.U 31 minuti gostujući vratar Travarević dobiva crveni karton zbog grubog prekršaja na Cindriću. U 2.poluvremenu zadnjih 10 minuta bilo je neizvjesno.U 82 minuti Boris Tomek prelazi jednog igrača Mladosti na drugoj stativi pronalazi Sabljaka i 3-0 za domaćina. Gosti iako  sa igračem manje u 89 minuti smanjuju na 3-1 preciznim udarcem Jankovića. U sudačkoj nadoknadi Topalović sa 18 metara izvodi slobodan udarac za konačnih 3-2.

Za Dinamo su nastupili: Marjanović, Lalić, J.Španić, Špehar (Ivanišević), Cindrić, Z. Španić, Vlainić (Špoljarić), Sabljak, Tomek, Junašević, Marošević

Trener:Josip Špoljarić

Za Mladost su nastupili: Travarević, Gavran,Sedlo (I. Grgurević), Abramović, Matković, Vrbanić,Lucić (Janković), Čuljak, A.Grgurević, Topalović, Šunjerga

Trener:Marijan Ibrišimović

Glavni sudac:Danijel Rister   Pomoćnici:Tomislav Katinić i Domagoj  Maričević

Delegat: Josip Marjanović