Rukometaši Rukometnog kluba Nova Gradiška” u subotu su igrali protiv MRK”Vidovec” i zabilježili još jednu pobjedu. Rezultat je bio 35-30 (18-12).

Domaći rukometaši već u 6. minuti poveli su 3-0.Gosti koriste nekoliko pogrešaka u obrani domaćina i u 12 minuti izjednačuju na 5-5. Novogradiščani ponovo kontrama i sigurnom obranom ostvaruju prednost od 4 pogotka u 28 minuti, da bi na poluvrijeme otišli sa plus 6. U 2. poluvremenu rukometaši Nove Gradiške igraju na visokoj razini,dok se igra gostiju raspada.Rezultat u 44 minuti je 27-17,da bi domaćin u 53. minuti povećao na 33-21.Tada domaći trener u igru uvodi nekoliko mladih igrača, što gosti koriste i ublažavaju poraz.

Za RK”Nova Gradiška”nastupili su: Miletić, Orelj(2), Jurković(5), Barun(6), Špoljarić, Jugović, Akmačić, Zaužel(2), Ivanišević(5), Ćosić(3), Vidović, Bušić, Sertić(5), Marjanović Rajič, Raguž(7).

Trener:Ivan Sertić

Za MRK”Vidovec”su nastupili: Grd, Dobovičnik(2), Kolarić(2), Kelemen(5), Melnjak(3), Štefičar(2), Lovrenčić(2), Težak(2), Matučec, Buhin(1), Horenec(6), Minđek(2), Hajsok(3),Cafuk.

Trener:Igor Senečić

Autor: Branko Tomek