HMNK Nova Gradiška u 3. kolu 1. HMNL u dvorani ETEŠ s visokih 7:1 (4:0 poluvrijeme) svladao je AFC Universitas Split i time ostvario treću pobjedu u isto toliko utakmica.

Utakmica je obilovala s puno lijepih poteza, akcija i prilika, a rezultat toga je i 8 postignutih pogodaka.

Novogradiščani su odlično ušli u utakmicu i već na poluvremenu imali zasluženo vodstvo od 4:0. U nastavku utakmice probudili su se i gosti te stvorili nekoliko odličnih prilika, stativa, greda i odlični vratar Nove Gradiške Maričević spriječili su da Universitas dođe do prilike za rezultatsku neizvjesnost. Pokušali su gosti i s igračem više umjesto golmana, ali imali su i Novogradiščani još ponešto za reći, te su zabili još 3 pogotka, dok su gosti uspjeli ipak doći do počasnog pogotka.

Strijelci za HMNK Nova Gradiška bili su Eller (x2), Badrov (x2), dok su po jednom pogađali Marjanović, Medvedović i Batalo.