Boćarski klub „DAN“ za osobe s invaliditetom Slavonski Brod.  U subotu 12. studenog u Puli je sudjelovao na 4. kolo završnice prvenstva Hrvatske u boćanju za s invaliditetom.

Domaćin natjecanja je bio BKOSIŽ  „Istrijana“ Pula koji je tom prilikom obilježio desetu godina postojanja kluba.

Igrači iz Slavonskog Broda u kategoriji BC 2 (osobe s cerebralne paralize) Dora Bašić osvojila je prvo mjesto, Darko Francišković osvojio je treće mjesto. Dok je Danijela Uljatovski u  kategoriji BC 4 (osobe s distrofija mišića) s najvećom konkurencijom završila na zadovoljavajućem deveto mjestu.

Od 21.-23. listopada u Poreču u organizaciji Hrvatskog paraolimpijskog odbora održano jebocanje-2 Državno prvenstvo u neparaolimpijskim sportovima u boćanju kategorije BC 5. Naša ekipa u sastavu Petar Pavlović,  Vladimir Juras, Višnja Varoščić i Juro Marić osvojili su drugo mjesto.

Boćarski klub „DAN“ ZOSI S.B. je zadovoljan s postignutim uspjesima u ovoj sezoni. Još nas očekuje božićno natjecanje za mlade. Zahvaljuje trenericama Marici Leaković i Mariji Vuić, sucima Ivanu Biondi i Draganu Rončeviću, svim osobnim asistenticama i volonterima na pomoći.

Nadamo se još boljoj slijedećoj sezoni uz više prostora za treniranje.