Budućnost(Rešetari)-Sikirevci:-2-0(1-0)

Strijelci:1-0 Glavaš(43), 2-0 K.Jakić(67)

Zaslužena pobjeda nogometaša Budućnosti, koji su ugostili prvaka lige za sezonu 2016/2017.Gosti preko Petričevića u 9 i 25 minuti imaju prigode za vodstvo,ali siguran je vratar Crljenković. U 40. minuti Maraković se našao u prigodi za domaće vodstvo,ali siguran je gostujući vratar. U završnici 1.poluvremena u gostujućem šesnaestercu u gužvi lopta dolazi do Glavaša i 1-0 vodi Budućnost.U 57. minuti igrač Sikirevaca Jarić sa 40 metara pogađa gredu.U 66. minuti domaćin je preko

Marakovića, zatim Glavaša mogao povećati rezultat, ali u samoj završnici nisu se najbolje snašli.Minutu kasnije K. Jakić oduzima loptu gostujućem igraču i pogađa za konačnih 2-0.

Budućnost: Crljenković, Bilešić, Kuštrin, Glavaš, Gubić (Slišurić), Nikolić, Kožulj (Kovačević)

Oliver, Maraković (Palijan), K.Jakić, Kičić (M.Jakić).

Trener:Željko Bakunić

Sikirevci: Lekić, Kovačević, Branković, Zetović, Prakaturović, T.Galović, Nikolić,Petričević,Kokanović,I.Galović,Jarić