HMNK Nova Gradiška najuspješnija je momčad grada Nova Gradiška. Tim priznanjem nagrađeni su na svečanosti proglašenja najboljih sportaša za proteklu, sportsku 2021. godinu.

Nagrada najuspješnije momčadi zasluženo je završila u ovom malonogometnom klubu koji naš grad predstavlja u 2. HMNL – Istok, ali i diljem Hrvatske.

Ove godine HMNK Nova Gradiška igra najbolju sezonu u povijesti kluba. Osvojili su Kup regije Istok pobijedivši u finalu Kupa regije istok, u napetoj utakmici i punoj preokreta  Futsal klub Osijek rezultatom 8:7 (2:3).

osmini finala Kupa Hrvatske snage su odmjerili s najtrofejnijim futsal klubom u Hrvatskoj FC Splitom i pobijedili 6:2 (3:2), što im je donijelo plasman među 8 najboljih ekipa Hrvatske, čime su ostvarili najveći uspjeh u povijesti novogradiškog futsala.

U četvrtfinalu su pružili jak otpor, gdje ih je u Dubrovniku zaustavila domaća ekipa MNK Squre rezultatom 5:2 (3:2).

U aktualnoj sezoni bore se za naslov prvaka u 2. HMNL – Istok, trenutno se nalaze na 3. mjestu s bodom zaostatka za vodećom ekipom Osijek Kelme, a koju su 2 puta svladali ove sezone.

Ekipi HMNK-a Nova Gradiška čestitke na postignutim rezultatima i sretno u nastavku.