Nogometaši “Sloge” članovi 3.HNL ISTOK nastavljaju odigravanjem pripremnih utakmica.

Ugostili su člana 2.ŽNL ZAPAD “Slaviju”Staro Petrovo Selo i pobijedili 7-0. Seriju pogodaka otvorio je mladi Luka Sokić. Na dodavanje Mihića plasirao je loptu u desni kut. Tri minute kasnije Severović koristi pogrešku obrane Slavije i postiže svoj prvi pogodak. Na 3-0 povisio je ponovo Severović na dodavanje Benića. Do kraja prvog poluvremena eurogol sa 25 metara postiže Mihić. Gosti su imali najbolju prigodu preko Marijana Mihaljevića, ali padom u noge pogodak je spasio vratar Sloge Iveković. Na početku 2.poluvremena u listu strijelaca upisao se Marjanović, kada ga je odlično pronašao Mihić. U 65 minuti Marijan Mihaljević i pogodio je stativu. U 73. minuti Sloga je povisila vodstvo na 6-0, a strijelac je bio Grgić. Utakmicu je zaključio mladi Vinko Medvedović postigavši s pet metara gol glavom.

Autor: Branko Tomek