RK Nova Gradiška-RK KTC(Križevci) 37-32(19-18)

Prije početka utakmice od aktivnog igranja rukometa oprostio se Igor Filipović igrač  Nove Gradiške.Iako je domaćin nastupio oslabljen zasluženo je pobijedio. Do 10 minute rezultat je 7-6.Nakon toga domaći rukometaši sa nekoliko kontri preko raspoloženog Orelja ostvaruju prednost u 24 minuti 18-12.Gosti se ne predaju i na poluvrijeme se odlazi sa plus 1 za Novu Gradišku. Igrači KTC-a na početku 2. poluvremena u 33 minuti imaju vodstvo 20-21. Novogradišćani u periodu od 36-40 minute ponovo vode 26-22,da bi u 50 minuti imali prednost 32-26.Treba istaknuti  vratara Nove Gradiške Rajića sa 16 obrana i vratara KTC-a Bogdana sa 11 obrana.