3. kolo superlige: ŽOK “Nova Gradiška” – ŽOK “Rockwool” Rovinj: 3-1 (23-25,25-23,25-20, 25-20)

Prvi set otišao je na stranu Rovinjanki,da bi u drugom setu domaće odbojkašice dobile identčnim rezultatom i izjednačile na 1-1.Novogradišćanke u 3. setu puno bolje igraju,imaju 5 poena razlike tijekom cijelog seta i povele su 2-1.U 4. setu gošće su povele 0-4 i 2-6.Odbojkašice Nove Gradiške izjednačuju na 14-14. Dobrim servisom i blokom na mreži odlaze na 22-18 i zasluženo dobivaju set i prvu pobjedu.

Za Novu Gradišku su nastupile:Tomašević,Katinić,Zirdum,Stapić,Šaravanja, Gelo,Glasnović,Dautović,Čeliković,Bloom,Pavić i Kovač.

Trener:Damir Runjaš

Za Rockwool(Rovinj) su nastupile:Ikanović,Ljutić,Paris,Šipušić,Selimović, Marić,Krizmanić,Kos,Ćopić, Udovičić.

Trener:Samuel Benussi