NK”SLOGA”-NK”MARSONIA”:2-2

Strijelci:1-0 Ivanović(30), 1-1 Balentović(55), 1-2 Rosandić(75),2-2 F.Bungić(89)

Igrala se 30 minuta.Po desnoj strani loptu je poveo Severović.Ušao je u 16 metara gostiju i pronašao Ivanovića koji sa 10 metara šalje loptu u mrežu.Gosti u 2. poluvremenu imaju više od igre. U 55. minuti izjednačuju rezultat, gdje se u gužvi najbolje snašao Balentović.U 75. minuti Marsonia je povela 2-1. Centaršut s lijeve strane vratar Kao kratko odbija do Rosandića koji je plasira u mrežu.U samoj završnici utakmice na centaršut Kulundžića, Filip Bungić glavom pogađa za 2-2.

Za “Slogu” su nastupili:Kao, Menegoni, Matijević, Kulundžić, Kašljević, Jović,F. Bungić, D.Bungić, Mario Vlaović, Ivanović, Severović

Još su igrali:Jurišić,Lukšić,Škramić,Blazina,Kotarski, Kovačević

Trener.Ivo Babić

Za “Marsoniju”su nastupili: Memović, Vrhovac, Kalanj, Balentović, Leko, Abramović, Begić, Makovec, Mišić, Mirković, Bundavica

Još su igrali: Mikšić, Radić, Marić, Rosandić, Rašić

Pomoćni trener: Dominik Maduna

Autor: Branko Tomek