U 17. kolu Hrvatske rukometne lige sjever Rukometaši Nove Gradiške poraženi su od Rukometnog kluba “Sesvete” rezultatom 27:38. Gosti iz Sesveta svojom igrom pokazali su zašto se nalaze na vrhu ljestvice.

Već na početku utakmice vode 5-0.Domaći rukometaši promašuju nekoliko zicera,a prvi pogodak postižu u 10 minuti. Sesvećani čvrstom obranom i raspoloženim vratarom Matešom na poluvrijeme odlaze sa plus 9(17-8).

U nastavku susreta Sesvećani brzim kontrama povećavaju rezultat. U 54.minuti imaju najveću prednost 34-22.Novogradiškim rukometašima najveća prepreka bili su vratari Mateša i Pranjić sakupivši 17 obrana.

Za RK”NOVA GRADIŠKA”nastupili su:Miletić,Sertić(6),Orelj(4),Jurković(6),Barun(1),Akmačić,Bušić,Zaužel(1),Ivanišević(4),Ćosić(1),Jugović,Marjanović,