RK “Nova Gradiška”-RK”Metalac” 27-30(12-16)

Rukometaši Nove Gradiške pružili su više nego snažan otpor vodećoj momčadi lige. U prvom poluvremenu domaćin u 12 minuti ima rezultat 5-5. Igrači Metalca čvrstom obranom i kontrama u 23 minuti imaju prednost 9-12,a u 27 minuti 10-15. U drugom poluvremenu gosti u periodu između 33 i 43 minute imaju prednost od plus 6. Nakon nekoliko pogrešaka igrača Metalca u napadu Novogradišćani u 52 minuti izjednačuju rezultat na 25-25.Tada je isključen na 2 minute Miletić. Gostujući rukometaši zabijaju 5 pogodaka  u samo 4 minute i utakmica je riješena.

Za Novu Gradišku su nastupili: D. Latal, M. Sertić (7), M. Orelj(5), J. Špoljarić, D. Barun, M. Miletić (1), D. Antonić, M. Antunović(1), M. Ivanišević (8), M. Ćosić(4), J. Janeček, B. Bušić, L. Jurković(1), D. Rajić.

Trener: Ivan Sertić