RK”Nova Gradiška”-RK”Viro Virovitica”:32-32(17-15)

Nova Gradiška sve do samog finiša imala je aktivan rezultat. U 1. poluvremenu uz osam izjednačenja, ipak je domaćin ostvario prednost od dva pogotka(17-15).

U 2.poluvremenu Nova Gradiška je igrala mnogo bolje. Već u 35. minuti vodili su 21-16, a u 49. minuti 28-22. Gostujući trener dao je u nastavku posebnu pozornost za Orelja. Virovitičani su brzim kontranapadima sve više ugrožavali domaće vodstvo.U 57. minuti je bilo 31-28, da bi u zadnjoj minuti izjednačili na 31-31, a zatim poveli 31-32. U zadnjem napadu Nova Gradiška je izjednačila.

Treba istaći i domaćeg vratara Latala sa deset obrana.

Nova Gradiška nastupila je u sastavu: Janeček, Bušić, Orelj(12), Mihić(1), Barun, Paurević(3), Zaužel(3), Ivanišević(9), Ćosić(3), Vidović, Buden, Marjanović(1), Jerković, Latal

Trener:Ivan Sertić

Viro Virovitica nastupila je u sastavu: Meter, Kukić(1), Godeč(2), Rončević(4), K.Moslavac, Starčević, Smutni, Paljar(6), Rešetar, Poljak, Galetić, Vozab(4), Janjić(6), Vašarević, Štimac, L.Moslavac(9)