Jučer su nogometaši novogradiške Sloge u natjecanju 20. kola Prve županijske nogometne lige došli do vrijedne pobjede nad ekipom Tomislav Pana iz Donjih Andrijevaca sa 2:0. Gostujuća momčad se prije susreta nalazila na viskom drugom mjestu, što pobjedi Sloge daje još veću vrijednost.

U 17. minuti Đurić je postigao prvi pogodak za domaćina, te tako osigurao prednost s kojom se otišlo na poluvrijeme.Drugi pogodak za Slogu postigao je Radošić u 52. minuti, a ovim rezultatom domaćini su iskusno privodili susret kraju.

Nogometaši Sloge iz susreta u susret podižu formu, ali i svojim igrama dikazuju da od njih do kraja sezone možemo očekivati još puno dobrih utakmica.Do kraja sezone ostalo je još deset kola, što znači da je u igri još 30 bodova a nadamo se kako će Sloga uhvatiti veliki broj pobjeda.U idućem kolu u Novu Gradišku dolazi Podvinje koje se prije ovoga kola nalazilo na 9. mjestu lige. Ukoliko naši nogometaši uspiju zadržati dosadašnju formu možemo očekivati još jednu pobjedu i naravno još bolji plasman na prvenstvenoj ljestvici.

Autor: Marko Šimić