Odigrana je prvenstvena utakmica između dva vodeća kluba prvenstva, Psunj Sokola i Batrine u Gornjim Bogićevcima.

-” Novi derbi, nova pobjeda i novi clean sheet za preuzimanje vrha prvenstvene ljestvice. Očekivano tvrda utakmica u kojoj na predah odlazimo bez pogodaka. U drugom dijelu fantastični potezi za upisivanje nove pobjede. Na samom otvaranju drugog dijela, u 47.minuti Bajrić je nanizao nekoliko igrača i fantastičnom loptom poslužuje Grbića, koji se jos ljepšom minijaturom izbacuje na svoju desnu nogu i pogađa malu mrezicu Batrine za vodstvo od 1:0. Nekoliko minuta kasnije trenutak inspiracije Filipovića koji se sjurio sa svoje polovice i uposlio Grbića na 10-ak metara, a ovaj jos jednim sjajnim potezom, duplim pasom petom ostavlja povratnu loptu za vec spomenutog Filipovića, koji izlazi sam pred vrata te ga matira za kasnije, pokazalo se konacnih 2:0. Do kraja smo bez većih problema zadržali rezultat i upisali novu pobjedu kojom preuzimamo prvo mjesto na tablici! Čestitamo treneru i navijačima na jos jednoj velikoj pobjedi, a dečkima iz Batrine se zahvaljujemo na izuzetno fer i korektnoj igri! Hvala mnogobrojnim navijačima i krcatim tribinama na navijanju tijekom utakmice, kao i nasoj upravi kluba koja vjeruje u ove dečke, a oni joj vraćaju na najbolji mogući način,” – ističu iz uprave NK Psunj Sokol.

Psunj-sokol – Batrina 2:0
Strijelci: Grbić, Filipović

Svjetlost – Šokadija 2:1
BONK – Slaven Ljupina 4:0

-” Rezultat dovoljno govori. Nažalost, još jedno slabo i loše izdanje donijelo nam je novi poraz. Domaćin svoje prilike, i naše greške, lako realizira i zasluženo pobjeđuje.
Čestitke ekipi “BONK”-a na pobjedi, i sretno u nastavku prvenstva,” – ističu iz NK Slaven Ljupina.

Slavija – Mladost Cernik 1:0
Budućnost – Omladinac Vrbova 1:0
Croatia – Slavonac BS 2:0
Slavonac GD – Posavac 1:0

NK ”Slavija” St.Pet.Selo – HNK ”Mladost” Cernik 1:0 (0:0 pol.)
Strijelac: Luka Štefanac

NK ”Slavija”: G.Lukačević, D.Juranović, F.Šarić, D.Borić, I.Šćukanac, T.Smiljanić, M.Čičak, M.Šimunović (od 46′ G.Akmačić), J.Regović, M.Mihaljević (od 80′ M.Župan), M.Tvorek (od 46′ L.Štefanac). Trener : Željko Bakunić