Košarkaški klub Strmac iz Nove Gradiške je ovaj vikend zabilježio dvije pobjede. Kadeti su u subotu 18.01.2020. u 9. kolu Kupa regija za kadete u dvorani Industrijsko-obrtničke škole upisali nove bodove protiv KK Županje i to rezultatom 91:66
(20:8, 34:16, 30:16, 7:26).

Bila je to utakmica izvjesna od samoga početka. Ekipa KK Strmca u startu je pokazala da neće biti nikakvoga iznenađenja te se rezultatska razlika tijekom cijele utakmice samo povećavala. U zadnjoj četvrtini su priliku dobili i najmlađi članovi kluba da osjete atmosferu utakmice te su tako ostvarili svoje prve košarkaške minute i postigli svoje prve službene poene. Kadeti KK Strmac zauzimaju 5. mjesto u trenutnom poretku.

U nedjelju 19.01.2020. seniori su također u Industrijsko-obrtničkoj školi u 12,00 sati odigrali zaostalu prvenstvenu utakmicu 7. kola 3. muške lige istok, protiv KK Beli Manastir. Utakmica je završila rezultatom 74:66 (12:14, 17:14, 30:14, 15:24) u korist naših košarkaša. Do poluvremena je utakmica bila rezultatski izjednačena te su se obje ekipe izmjenjivale sa vodstvom, da bi u trećoj četvrtini naša ekipa napravila uz agresivniju igru veću razliku koju je održavala do kraja utakmice. Seniori KK Strmac zauzimaju u trenutnom poretku 3. mjesto na tablici te slijedeću utakmicu igraju u Iloku.