Jučer je u susretu 14.kola 3.HNL NK “Sloga” Nova Gradiška na domaćem trenu, travnjaku ŠRC “Ivo Petranović”, ugostila nogometaše “Bedema” iz Ivankova.

Posljednjom utakmicom na domaćem terenu u jesenskom djelu prvenstva “Slogaši” su se od vjerne publike htjeli oprostiti s pobjedom. Unatoč tvrdoj utakmici domaćini su poveli pred sam kraj prvog poluvremena kada je Daniel Bungić postigao pogodak za 1:0 u 39.minuti. S tim rezultatom se i otišlo na odmor.

Nešto opušteniji ulazak domaćih nogometaša u nastavak utakmice gosti su kaznili već na samom početku drugog poluvremena. Nepažnju obrane “Sloge” iskoristio je gostujući igrač Ivan Koledić i u 51. minuti poravnao rezultat na 1:1. Pred sam kraj utakmice domaćini nisu iskoristili dvije izgledne prilike i tako su propustili ostvariti pobjedu.

Utakmica je završila podjelom bodova, a nogometaši “Sloge” iako i dalje neporaženi na domaćem travnjaku, ipak mogu više žaliti za propuštenim. Ovim remijem NK “Sloga” pala je na 7. mjesto ljestvice lige s 22 boda.

Autor: Danijel Ciprić