Odigrano je 7 kolo. ŠK Strmac Ng ugostio je mladu momčad ŠK Đuro Đaković iz Slavonskog Broda i izgubio sa 1,5:4,5

Rezultati po pločama

Boban Sten : Zovko Mario 0:1

Lovrić Petar : Jurakić Lukas  0,5:0,5

Matošević Ivica : Hajpek Egon 0:1

Đurić Petar : Drempetić Mario 0:1

Milinković Dominik : Hajpek Egon 1:0

Sokić Niko : Tuković Dario 0:1

 

  1. Kolo na 2019/10/20 kod 9,30

Br.       Ekipa   Ekipa   Rez.     :           Rez.

1            ŠK ŠAHOVNICA, Garčin     ŠK BEDEM, Gornji Bogićevci        2          :           4

2            ŠKI KRALJ, Slavonski Brod             ŠK VIROVITICA, Virovitica          1,5       :           4,5

3            ŠK POSAVAC, Ruščica        ŠK LAPJAK VELIKA, Velika        4          :           2

4            ŠK PAKRAC-LIPIK, Pakrac            ŠK GUNDINCI, Gundinci  5          :           1

5            ŠK STRMAC, Nova Gradiška           ŠK ĐURO ĐAKOVIĆ II, Slavonski Brod 1,5       :4,5

Tablica

Tabela

Mj.       SNo     Ekipa   Partije    +          =          –          TB1     TB2      

1         

         ŠK VIROVITICA, Virovitica            7          7          0          0          14        33,0    

2         

            ŠK STRMAC, Nova Gradiška           7          5          0          2          10        29,0    

3         

            ŠK LAPJAK VELIKA, Velika          7          5          0          2          10        24,5    

4         

            ŠK POSAVAC, Ruščica        7          4          1          2          9          24,0    

5         

            ŠK ĐURO ĐAKOVIĆ II, Slavonski Brod   7          3          2          2          8          23,5    

6         

            ŠK PAKRAC-LIPIK, Pakrac            7          2          3          2          7          21,5    

7         

            ŠKI KRALJ, Slavonski Brod 7          1          2          4          4          15,0    

8         

            ŠK BEDEM Gornji Bogićevci           7          1          2          4          4          15,0    

9         

            ŠK GUNDINCI, Gundinci    7          0          2          5          2          12,5    

10       

            ŠK ŠAHOVNICA, Garčin     7          1          0          6          2          11,0    

 

 

 

  1. Kolo na 2019/10/27 kod 9,30

Br.       Ekipa   Ekipa   Rez.     :           Rez.

1            ŠK BEDEM, Gornji Bogićevci          ŠK ĐURO ĐAKOVIĆ II, Slavonski Brod             :          

2            ŠK GUNDINCI, Gundinci    ŠK STRMAC, Nova Gradiška                     :          

3            ŠK LAPJAK VELIKA, Velika          ŠK PAKRAC-LIPIK, Pakrac                      :          

4            ŠK VIROVITICA, Virovitica            ŠK POSAVAC, Ruščica                  :          

5            ŠK ŠAHOVNICA, Garčin     ŠKI KRALJ, Slavonski Brod                       :

Komentari