1.HRL SJEVER-14.kolo

RK”Nova Gradiška”-RK”Garešnica”: 26-26(11-13)

Momčad Garešnice je do 54. minute imala aktivan rezultat, koji se kretao od minimalnog vodstva do 4 gola prednosti. Rukometaši Nove Gradiške u 54. minuti izjednačili su rezultat 23-23, da bi u 58. minuti rezultat glasio 24-24. Treba istaći
domaćeg vratara Dinu Latala, koji je sa nekoliko vrhunskih obrana vratio domaće rukometaše u igru. U 60. minuti rezultat je zaključen sa 26-26. Trideset sekundi do kraja utakmice gosti su pogriješili u napadu, da bi na samom kraju utakmice domaćini
pokušali postići pogodak za pobjedu, ali bezuspješno.

RK “Nova Gradiška” nastupio je u sastavu: Latal, Penić, Orelj(7), Barun(3), Akmačić, Bušić, Brašnić-Ferreira,Ivanišević(5), Ćosić(7), Vladimir, Jugović, Mihić(2), Jerković(2), Kumić
Trener.Ivan Sertić

RK “Garešnica”je nastupio u sastavu: Jančik, Šumar(2), Janeš, Čizmar(7), Flanjak, Mihaljinac(2), Marinčić(5) ,Kurtušić(3), Bočkaj(4), Havranek, Klašnja(3)
Trener:Jozo Sušilovi

Autor: Branko Tomek