Prva HOL(Ž)-drugi dio natjecanja-Skupina 2

ŽOK”Nova Gradiška”-OK”Karlovac”: 0-3(15-25,22-25,10-25)

Odbojkašice Nove Gradiške odlično su krenule u prvom setu.Nakon rezultata 7-7,odličnim servama i igrom na mreži Karlovčanke ostvaruju prednost 9-15.
Do kraja seta i dalje igraju uvjerljivo i vode 0-1.U drugom setu gošće su povele 0-10,zatim 12-21.Odbojkašice Nove Gradiške vraćaju se u igru i izjednačuju
na 22-22.Treba istaknuti odlične servise domaće kapetanice Lucije Dautović. U neizvjesnoj završnici set dobivaju gošće iz Karlovca.U trećem setu nakon
vodstva Karlovca 4-12,domaće odbojkašice više nisu imale snage za nešto više i gube meč.

“Nova Gradiška” nastupila  je u sastavu: Lana Engerini, Akmačić, Iva Papac, Lamia Engerini, Kovač, Aurora Papac, Blaška Papac, Pavić, Balunović, Dautović,