U 11. .kolu superlige: odbojkašice Ženskog odbojkaškog kluba Nova Gradiška izgubile su od ekipe Odbojkaškog kluba “Kaštela Cemex” rezultatom 0:3.

ŽOK”Nova Gradiška”-OK”Kaštela Cemex”: 0-3(15-25,30-32,17-25)

U prvom setu Novogradiščanke su povele 6-2.Nakon 8-8 gošće boljom igrom osvaruju prednost i vode 1-0.U drugom setu uz 19 izjednačenja i vodstvo domaćih odbojkašica 24-20,set odlazi na stranu Kaštelanki.U trećem setu odbojkašice Nove Gradiške drže se dobro na početku(5-5), da bi gošće sigurnom igrom dobile set i ostvarile pobjedu.

“Nova Gradiška”je nastupila u sastavu: Tomašević, Katinić, I.Papac, B.Papac, Kovač, Ćaćić, Šaravanja, Pavić, Dakić, Čeliković,Blum, Engerini

Trener; Damir Runjaš

“Kaštela Cemex”je nastupila u sastavu:Ninčević, Stanović, Prkačin, Aljinović, Ljulj, Bazina, Karaula, Maretić, Brkan, Kurtović, Sudar, Matas

Trener:Mario Stipkov

Autor: Branko Tomek