Jučer je novogradiški nogometni klub “Sloga” upisao još jednu pobjedu sezone i time zauzeo prvo mjesto na ljestvici Međužupanijske nogometne lige.

U izuzetno napetom derbiju kola, punom preokreta, pobjeda je pripala domaćim nogometašima NK “Sloga”,iako su se gosti pokazali kao kvalitetna momčad koja je zasluženo držala prvo mjesto na ljestvici s bodom prednosti za drugoplasiranom “Slogom”. Ipak, “slogaši” su to promijenili i potvrdili svoju nadmoć u 4. MŽNL.  Već u trećoj minuti dok se gledatelji još nisu ni smjestili domaćin je poveo. Blazina je poslao dugačku loptu u šesnaesterac protivničke momčadi.Obrambeni igrač Cvijanović loše je reagirao, lopta je došla do D.Bungića koji je pogodio vratarev desni kut. Preokret se događa dvadeset minuta kasnije kada igrač NK “Otok” Peranović pronašao  Storjaka koji je sam izbio pred vratara Maričevića. Kao kaznu što ga je domaći vratar srušio i sudac je pokazao na bijelu točku. Sigurno pogađa Šer i izjednačuje rezultat. Na 2:1 za domaćine povisio je  Severović koji je na povratnu loptu D.Bungića postgao pogodak. Kao i u prvom poluvremenu NK “Sloga” povela je i na samom početku 2.poluvremena i time povećala rezultat na 3:1. Na centaršut Menegonija, lopta je došla do Mateja Vlaovića, koji se oslobodio jednog  gostujućeg igrača i pogodio pod prečku. Nakon izvedenog kornera u 57. minuti
Blašković je primio loptu na 5 metara i smanjio rezultat za goste na 3:2. Domaćin je imao još jednu veliku veliku
priliku, no na centaršut Kulundžića, Ivanović je sa svega 3 metra promašio gol.
Nogometaši NK “Otoka” do kraja susreta bili su u boljem ritmu igre, ali rezultat ostaje isti i  bodovi odlaze nogometašima “Sloge”.

Za NK “Sloga” su nastupili: Maričević, Menegoni(Ivanović), Kulundžić, Kašljević, Ćelepirović, Bokan, Matej Vlaović, Mario Vlaović(Jurišić), Severović(Turkalj), D.Bungić(Gospočić), Blazina(F.Bungić)
Trener: Ivo Babić

Za NK “Otok” su nastupili: Junuzović, Šer, Cvijanović (Balašković), Tucaković, Šarić (Terzić), Ljubić, Peranović (Divković), Jurić, Storjak (S.Damjanović), Baković, Bartolović (F.Damjanović)

Trener: Mario Đurković

Glavni sudac: Manuel Jugović(Črnkovci)
Pomoćnici: Josip Martinović(Slavonski Brod) i Igor Tonković(Našice)