Pripremna utakmica: NK “Sloga” Nova Gradiška – NK “Slavija” Pleternica: 5-3 (2-2)

5-3-Mikić

Igrači “Slavije” već u 8 minuti imaju prigodu za vodstvo, koju ne koriste. Nekoliko minuta kasnije dolaze u vodstvo preko Grbeša. Isti igrač upisuje se ponovo u  listu strijelaca u 20 minuti. Marjanović u 37 minuti prelazi dva igrača gostiju i plasira za 1-2. Minutu kasnije Mihić izjednačuje rezultat. U nastavku utakmice nakon pogrešaka obrane “Slavije” ponovo su strijelci za “Slogu” Marjanović i Mihić. Na 5-2 povisuje mladi Vinko Medvedović, kada sa 16 metara pogađa lijevi kut vratara Petkovića. U 83 minuti Grbeš pronalazi Mikića koji smanjuje na 5-3.

Sastav “Sloge”: Iveković, Benić, Sužnjević, Đaković, Ciprić, Blazina, Pavišić, Grgić, Mihić, Sokić, T.Marjanović
Još su igrali: V. Medvedović, J.Medvedović, Lulić, Kašljević, M.Marjanović, Jurišić
Trener: Miroslav Pavišić

Sastav”Slavije”: Karlić, Jakovljević, Marčinović, Ognjenčić, Basić, Solić, Bognar, Kocijan, Blatančić, Grbeš, Dorić
Još su igrali: Petković, Mišković, Nikolić, Subotić, Midrih, Buturac, Stanić, Tokić, Katić, Martinović, Mikić
Trener : Robert Dujić

Tekst/Foto: Branko Tomek