Odlična utakmica jučer se odigrala u dvorani ETEŠ Nova Gradiška gdje su naši juniori napokon slavili, zaslužili su! Napokon smo zabili dio prilika!

Nije utakmica počela dobro po našu ekipu, primamo pogodak pa i drugi, ali po gardu se vidjelo da to neće biti predana utakmica. Iz nekoliko minijatura i vrhunski izveden prekid u život nas vraća kapetan Medvedović s dva briljantna pogotka. Boljom igrom dolazimo do preokreta pogotkom Matoševića, ali malu nepažnju netom prije poluvremena kažnjavaju gosti i na odmor se odlazi s rezultatom 3 – 3. Drugo poluvrijeme opet otvaramo bolje i Daniel Trobić nakon sjajnog driblinga zabija za 4-3. Bio je tu niz prilika, ali kada ne zabiješ, onda dobiješ i rezultat je 4 – 4. Čvrsta igra ovaj puta se prelomila na gostujuću stranu te gosti dobivaju prvi akumulirani prekršaj i izvode deseterac, ali Ugrešić je na visini zadatka i gola nema! Nakon toga, fulamo 2-3 nemoguće situacije i rekli bi to nam se odbija o glavu, gosti imaju novi deseterac ali tu na scenu stupa Ugrešić. Brani deseterac, brani prvu odbijenu loptu, brani drugu odbijenu loptu u maniri najboljih svjetskih vratara. Sve do 40-ak sekundi prije kraja utakmice. Da stvar bude bolja, posljednju loptu hvata i u kontru baca Trobića koji serijom driblinga gotovo ulazi u gol s loptom 13 sekundi prije kraja utakmice. Velika pobjeda i karakter naših mladića!

Izvor: FB HMNK Nova Gradiška