U Ivanić-Gradu održan je 34. KARATE KUP MLADOSTI na kojemu je sudjelovao 491 natjecatelj iz 52 kluba.

Sjajne rezultate ostvarili su i novogradiški karatisti i karatistice koji su sa sobom ponijeli dva srebra i tri bronce.

Franka Banovčić u kategoriji starijih učenica i Dorijan Šugh u kategoriji starijih učenika plasirali su se u finale, no na žalost u finalu su poraženi i time su osvojili srebrne medalje.

PETRA ŽERUK u kategoriji starijih učenica i ANA ĆERANIĆ u kategoriji mini kadetkinja su osvojile brončane medalje isto kao i MATIJA ĆERANIĆ u kategoriji mini kadeta.

Prvi put na natjecanju je nastupila NELA LUKETIĆ i zauzela jako dobro 5. mjesto od 13 natjecateljica.