Ženski odbojkaški klub Nova Gradiška ovaj je vikend igrao utakmicu na domaćem terenu, protiv Ženskog odbojkaškog kluba Poreč. Gošće iz Poreča uspjele su u 70 minuta nadigrati domaće odbojkašice i upisati nove bodove. Rezultat je bio 0:3 (10:25, 22:25, 19:25) za gošće.

U prvom setu Porečanke su bez većih problema povele 0:1. Drugi set, domaće odbojkašice igrale su puno bolje, gdje su povele 7:1; Porečanke su uspjele izjednačiti na 10:10. Novogradiščanke su ponovo došle u vodstvo 16:13 da bi nakon 19:19 gošće boljim servisom i igrom na mreži povele 0:2. Treći set bio je  repriza prvog seta. Porečanke su bile u vodstvu od samog početka, povećavajući prednost i te su zasluženo pobijedile.

ŽOK Nova Gradiška nastupio je u sastavu: Andreja Tomašević, Karla Katinić, Iva Papac, Petra Banović, Kristina Mijić, Sara Šaravanja, Marina Valentić, Karla Glasnović, Lucija Dautović, Antonija Čeliković, Tifany Blum i Lana Zirdum. Trener: Damir Runjaš

Autor: Branko Tomek