Rukometaši Rukometnog kluba Nova Gradiška poraženi su 28. studenog od Rukometnog kluba Dugo Selo 34:37.
U prvih 15 minuta, gosti su imali minimalnu prednost 7:8, da bi u 23 minuti otišli na 8:12. S nekoliko pogodaka najboljeg igrača susreta, Tomislava Severeca iz Dugog Sela, povećava prednost koja u 27 minuti iznosi +8. U nastavku susreta domaćin prvi pogodak postiže tek u 36 minuti. Rezultat na semaforu je 14:23. Preko razigranih Baruna i Antunovića, rezultat u 52 minuti bio je 29:32. U završnici susreta Novogradiščani ipak nisu uspjeli ugroziti rukometaše iz Dugog Sela. Kod Novogradiščana treba istaknuti Ivaniševića, Baruna i Antunovića, a kod gostiju Markušića, vratara Duvnjaka s 12 obrana, Severeca i Matezovića.

Za RK Nova Gradiška nastupili su: Matej Miletić, Mladen Ivanišević (7), Marko Sertić (4), Igor Mihić (2), Dominik Barun (5), Marko Miletić (3), Tin Orelj (3), Marko Ćosić (1), Luka Jurković, Marko Antunović (7), David Antonić, Matej Orelj (2) i Dino Latal. Trener Ivan Sertić.

Autor: Branko Tomek