Nakon devet odigranih kola, na istoku je u vodstvu Budainka Kolonija koja je ostvarila pobjedu u Vrpolju, a na zapadu unatoč domaćem neodlučnom rezultatu Omladinac. Slobodnica nije iskoristila kiks Omladinca, jer je kod kuće odigrala također neodlučno s Budućnosti.

Nogomet

1. ŽNL Brodsko-posavska-istok, 10. kolo, 15,00 sati

Podvinje – Graničar (Sl.Šamac)

Sl.Brod: Budainka Kolonija – Zvonimir (D.Vrba)

St.Topolje: Omladinac – Perkovci (St.Perkovci)

1. ŽNL Brodsko-posavska-zapad, 10. kolo, 15,00 sati

Rešetari: Budućnost – Batrina

Laze: Graničar – Mladost (Brđani)

Slobodnica – Omladinac (Vrbova)

2. ŽNL Brodsko-posavska A, 9. kolo, 15,00 sati

Sapci: Sapci – Mladost (Čajkovci)

2. ŽNL Brodsko-posavska B, 9. kolo, 17,30 sati

Sl.Brod: Amater – Zdenac (B.Zdenci)

2. ŽNL Brodsko-posavska C, 9. kolo, 15,00 sati

G:Andrijevci: ASK – Slavonac (Sl.Kobaš)

Nedjelja, 25. listopada

Nogomet

1. HNL žene

Slavonski Brod, Stadion Amatera: Viktorija – Dinamo (Zagreb) 

MŽNL Slav.Brod – Požega, 10. kolo, 14,30 sati

Sibinj: Mladost – Slavonac (N.Kapela)

Kaptol: Kaptol – Tomislav (D.Andrijevci)

Sikirevci: SIkirevci – Svačić (St.Slatinik)

Oprisavci: Zadrugar – Jakšić 

1. ŽNL Brodsko-posavska-istok, 10. kolo, 14,00 sati

Podcrkavlje: Podcrkavlje – Gardun (Garčin)

V.Kopanica: Posavina – Sloga (Vrpolje)

Klakar: Graničar – Slavonac (G.Bebrina) 

Jaruge: SLoga – Tomica

1. ŽNL Brodsko-posavska-zapad, 10. kolo, 14,00 sati

Ljupina: Slaven – Posavac (Davor)

B.Stupnik: Slavonac – Croatia (Tisovac)

Gunjavci: Slavonac – Mladost (Cernik)

Okučani: Psunj Sokol – BONK (Bebrina) 

2. ŽNL Brodsko-posavska A, 9. kolo, 14,00 sati

Beravci: Raketa – Mladost (B.Selo)

Svilaj: Sava – Mladost (Divoševci)

Sredanci: Šokadija – Gundinci

2. ŽNL Brodsko-posavska B, 9. kolo, 14,00 sati

Selna: Selna – Mladost (D.Bebrina)

Trnjani: Slaven – Graničar (B.Varoš)

Sl.Brod: Vinogorac – Bratstvo (Vranovci)

15,30: Ruščica: Posavac – Dilj (Klokočevik) 

2. ŽNL Brodsko-posavska C, 9. kolo, 14,00 sati

Kaniža: Posavac – Gaj (Zbjeg)

Sl.Brod: MV Croatia 1976 – Mladost 1977 (Banovci)

Šumeće: Šokadija – Sloga (Gromačnik)

Stupnički Kuti: Graničar – Vatrogasac (Grižići)

2. ŽNL Brodsko-posavska D, 9. kolo, 14,00 sati

10,30 Seoce: Trenk – Slavonija (Bodovaljci)

Dragalić: Dragalić – Sloboda (G.Bogićevci)

Orubica: Soko 1970 – Mladost (Malino)

Lužani: Svjetlost – Graničar (Magić Mala) 

Izvor: SBplus
Foto: Arhiva

Komentari