Nogometaši Sloge opravdali su ulogu favorita i osvojili kup Nogometnog središta Nova Gradiška.

Dobar nogomet pokazali su jučer nogometaši Sloge i Omladinca odigravši zanimljivu finalnu utakmicu. Prvo poluvrijeme igrala se tvrda utakmica u kojoj su nogometaši Sloge imali blagu inicijativu i više kontrolirali igru. Pravih prilika je bilo malo i izdvajamo tek po dvije s obje strane. Nakon brze kontre zaprijetili su igrači Omladinca, međutim udarac Nikole Kuterovca zaustavila je stativa. Ubrzo je uzvratila Sloga, Luka Sokić odlično je proigrao Silvia Mihića koji izlazi jedan na jedan s vratarom Matejom Nikičićem i lopta završava u korneru. Rezultatom 0:0 otišlo se na poluvrijeme.

Drugo poluvrijeme igrači Sloge podižu tempo i postaju sve opasniji po vrata gostiju iz Vrbove. Nagrada je stigla u 66. minuti kada nakon lijepe akcije pogodak za 1:0 i vodstvo Sloge postiže Tomislav Marjanović. Igrači Omladinca nisu imali pravi odgovor na igru Sloge pa su prijetili tek povremenim bljeskovima, a jedan takav mogao je dovesti do izjednačenja kada nakon oštrog ubačaja gostujućeg igrača lopta opasno prolazi svega 6-7 metara od gola De Ville, međutim nitko od igrača Omladinca nije stigao reagirati i pospremiti loptu u mrežu. Bolju igru i zasluženu pobjedu Sloga je potvrdila drugim pogotkom, kada je u 90. Antun Severović, nakon lijepe akcije, postigao pogodak za 2:0 i konačan rezultat.

NK ”Sloga” Nova Gradiška – NK”Omladinac” Vrbova: 2-0 (0-0)

Strijelci: 1-0, Marjanović
             2-0, Severović

NK”Sloga” početni sastav: L.De Villa, I.Kašljević, N.Eller, M.Vlaović, S.Mihić, L.Sokić, L.Šimunović, T.Marjanović, L.Blazina, M.Pavišić, I.Benić (klupa:L.Đaković, B.Menegoni, A.Severović, F.Balunović, M.Lulić, V.Medvedović)
Trener: Miroslav Pavišić

NK”Omladinac” početni sastav: M.Nikičić, T.Jurković, M.Magdić, L.Balić, S.Mišić, H.Jozić, T.Turkalj, D.Jurčević, N.Kuterovac, G.Benić, A.Turkalj, (klupa: M.Toplaović, L.Džakić, P.Pejić, K.Ivković, K.Popčević, G.Relković, E.Turkalj)
Trener: Dražen Čukić

Glavni sudac: Cindrić Filip