NK “Slavonac” Gunjavci-Drežnik novi je pobjednik kupa Nogometnog središta Nova Gradiška.

U jučer odigranom finalu u Novoj Kapeli, NK “Slavonac” Gunjavci-Drežnik odmjerio je snage s prošlogodišnjim osvajačem kupa NK “Croatia” Tisovac. U zanimljivoj i neizvjesnoj utakmici spretniji i sretniji bili su nogometaši ekipe “Slavonca” koji su nakon jedanaesteraca odnijeli zasluženu pobjedu od 8:7.

U prvom poluvremenu “Slavonac” je imao više posjed lopte u svojim nogama no bez pravih prilika, s druge strane nogometaši “Croatie” većinom su se fokusirali na kontre. Kada se mislilo da će se na odmor otići bez pogodaka, u 45. minuti Croatia Tisovac dolazi u vodstvo, strijelac je bio Starčević. U nastavku utakmice Slavonac je više napadao, a nagrada je stigla u 82. minuti. Do tada jako dobra obrana Tisovca reagira konfuzno, a situaciju koristi Čanić koji se najbolje snašao te postigao pogodak za 1:1. U izvođenju jedanaesteraca uspješniji su bili igrači Slavonca te konačnim rezultatom od 8:7 zasluženo odnijeli pobjedu i osvojili kup Nogometnog središta Nova Gradiška.

NK “Slavonac” GD – NK “Croatia” Tisovac 1:1 (0:1)
Strijelci : Čanić / Starčević