28.kolo MŽNL Slavonije i Baranje:

NK”Sloga”Nova Gradiška- NK “Šokadija”Babina Greda: 4-2 (3-0)
Strijelci :1-0 F.Bungić, 2-0 Ćelepirović, 3-0 D.Bungić, 3-1 Mišković, 3-2 Petričević,
4-2 Z.Gospočić

Već u 1.minuti “Sloga” je povela. Pogrešku obrane gostiju iskoristio je  D.Bungić, koji je centrirao na peterac, a glavom loptu u gol pospremio je F.Bungić. Nakon brzog pogotka igralo se uglavnom između dva šesnaesterca. U 32 minuti Ćelepirović je oduzeo loptu gostujućem igraču i sa 20 metara pogodio vratarev desni kut. Na 3-0 povisio je D.Bungićglavom sa pet metara, nakon kornera Mateja Vlaovića.  Do 65 minute gosti nisu uputili niti jedan opasniji udarac na gol “Sloge”. Nakon kornera
Dominkovića, Mišković glavom smanjuje rezultat na 3-1. Za 3-2 pogodio je Petričević preciznim udarcem sa 18 metara. U 90 minuti Z.Gospočić prešao je preko nekoliko igrača”Šokadije” i pogodio lijevi vratarev kut te zaključio utakmicu rezultatom 4-2.

NK “Sloga” je nastupila u sastavu: Kao, Ćelepirović, Kašljević, Bokan, Severović, Matej Vlaović(Z.Gospočić), Mario Vlaović (J.Gospočić), D.Bungić (Marjanović), F.Bungić, Blažević (Turkalj), Blazina
Trener:Ivo Babić

NK”Šokadija” je nastupila u sastavu: A.Babić, Ilišević, Gregorović, Ličanin, Vuković, Strukar, Petričević, M.Babić,(Majić), Mišković, Dominković, Terzić