MŽNL Slavonije i Baranje:3.kolo

Sloga(Nova Gradiška)-Vihor(Jelisavac): 3-0(2-0)

Strijelci:1-0 Bokan(15), 2-0 Matej Vlaović (19), 3-0 Mario Vlaović(62)

Kvalitetnija momčad Sloge zasluženo je osvojila bodove.U 11 mnuti Matej Vlaović snažno je opalio sa 18 metara pod prečku,vratar je uspio vršcima prstiju izbiti  loptu u korner. U 15 minuti Severović je izveo korner.Lopta dolazi do Bokana

koji sa 10 metara snažno pogađa desni kut. U 19 minuti Sloga je povela 2-0. U kontranapadu Kulundžić pronalazi Severovića. Ovaj dodaje Mateju Vlaoviću koji sa 15 metara pogađa desni vratarev kut.U 34 minuti Severović je dva puta

opasno ugrozio gol gostiju.Gosti iz Jelisavca pred kraj 1.poluvremena u dva navrata pokušavaju ugroziti gol domaćina,ali bez uspjeha. Domaćin je u 62 minutipovećao rezultat na 3-0. Severović pronalazi Bungića koji nesebično dodaje

do Marija Vlaovića i pogodak je neminovan.Domaći nogometaši mogli su  povećati rezultat preko Gospočića i Bungića, ali su isti bili neprecizni.

Za Slogu su nastupili:Maričević,Bokan,Kulundžić,Kašljević,Ćelepirović.Menegoni