“Budućnost” Rešetari – “Mladost” Cernik: 6-1(3-1) Strijelci: 1-0 Batalo(11m)
               3-1 Kovačević
              4-1 Horvatović
              5-1 Batalo
              6-1 Batalo
U prvih 20 minuta obje momčadi imaju prigode za vodstvo,ali sigurni su vratari kod domaćina Crljenković,a kod gostiju D.Buturac. Prvi od svoja četiri pogotka postigao je Batalo iz kaznenog udarca,kada B.Buturac ruši Horvatovića u
šesnaestercu. U 25minuti zbog ozljede prsta izlazi vratar Mladosti D.Buturac.U 28 minuti Batalo je u punom trku ušao u šesnaesterac i pogodio desni kut za 2-0. Nakon kornera Batala,u 35 minuti Z.Španić pogađa za 3-0. U završnici 1. poluvremena Kovačević smanjuje na 3-1,pogodivši lijevi kut domaćeg vratara. U 52 i 53 minuti pogreške obrane Mladosti koriste najprije Horvatović, zatim Batalo i rezultat je 5-1. Konačni rezultat postigao je najbolji igrač susreta Batalo svojim četvrtim pogotkom.U 82 minuti igrač Mladosti D.Trobić pogodio je gredu. Ovom pobjedom nogometaši Budućnosti plasirali su se u 3 kolo  kupa NS