1.hrvatska liga istok: 1. kolo
STK “Strmac” Nova Gradiška – STK “Mladost” Petrinja: 2-4

Stolnotenisači “Strmca” u svom premijernom nastupu u 1. hrvatskoj ligi istok poraženi su od bivšeg premijer ligaša i jednog od favorita lige “Mladosti” iz Petrinje 2-4. Meč je krenuo odličnom igrom i pobjedom pojačanja Marina Runjića.

U 2. meču Pereković je poveo,ali gostujući igrač Majstorović dobiva slijedeća tri seta. U trećem meču kapetan domaćina Stanić gubi od iskusnog igrača “Mladosti” Kneževića. Igra parova bila je u skladu s čitavom utakmicom. Borba za svaki poen.Drama je u petom setu, koji dobivaju gosti i vode 1-3 u meču. Ponovo izvrsna igra Runjića i rezultat je smanjen na 2-3. U šestom meču
Stanić se odlično nosi sa pritiskom da mora dobiti.Poveo je 2-1 u setovima, ali gostujući igrač Anušić ipak osvaruje pobjedu i bodovi odlaze u Petrinju.