NK”Sloga”Nova Gradiška-NK “Batrina”: 4-0(3-0)

Strijelci: 1-0 Sužnjević
               2-0 T.Marjanović
               3-0 V.Medvedović
               4-0 Mihić

Nogometaši “Sloge” odigrali su petu pripremnu utakmicu.Ugostili su momčad”Batrine” i pobijedili 4-0.Već u 4 minuti u kontranapadu Sužnjević izbija pred gostujućeg vratara i šalje loptu u mrežu.Na dodavanje Mihića u 28 minuti u  listu strijelaca upisuje se Tomislav Marjanović.Batrina ima u 38 minuti  stopostotnu prigodu za pogodak,ali se istaknuo vratar Iveković.U završnici  prvog pluvremena Vinko Medvedović pogađa za 3-0.Najljepši potez na  utakmici je pogodak Mihića sa 25 metara u 62 minuti.U samoj završnici Sužnjević sa 18 metara pogađa stativu.

Autor: Branko Tomek