NK”Sloga”Nova Gradiška-NK”Oriolik”Oriovac: 2-5(0-2)
               1-3 Z.Gospočić
                1-4 Mijić
                2-4 Blazina
                2-5 Galović

Nakon prvih deset minuta domaćin je preko Bogdanovića, a zatim Marjanovića mogao povesti, ali istaknuo se vratar Herceg. U 18. minuti nakon kornera Lucića,
Kuzmić glavom dovodi goste u vodstvo. Samo nekoliko minuta kasnije Jurić pronalazi Mijića, koji prelazi vratara Ivekovića i jednog igrača domaće obrane i plasira za 0-2.
Do kraja 1.poluvremena vidjeli smo pokušaj Bogdanovića, ali lopta odlazi preko gola. U 52 minuti Mijić sam izbija pred Ivekovića koji spašava  siguran pogodak. U 63. minuti u gužvi najbolje se snalazi Ćalić i postiže gol.
U brzim kontrama najprije Gospočić, zatim Mijić postižu pogotke i Oriolik odlazi na 1-4. Domaćin preko Blazine smanjuje na 2-4, kada je prebacio loptu  preko istrčalog Hercega. U 88. minuti Gospočić je  šutirao, Iveković odbio do Galovića kojemu nije bilo teško postići pogodak za konačni rezultat.

Sastav”Sloge”: Iveković, Đaković, Ćelepirović, Vlaović, Mihić, Jurišić, Blazina, Bogdanović (Ćalić), Marjanović (Sokić), Lončarević (Severović), Benić
Trener:Miroslav Pavišić

Sastav “Oriolika”: Herceg, Jurević, Kuzmić, Kokotović (Galović), Mijić, Jurić, Bošnjaković (Marušić), Barišić (Z. Gospočić), Lucić, Stahović, Đerek
Trener: Milan Tomljanović
Autor: Branko Tomek