NK “Sloga” Nova Gradiška – NK “Budućnost” Rešetari : 6-4 (4-2)

5-2 Severović
5-3 Zvonko Španić(11m)
5-4 Horvatović
6-4 Bogdanović

Pred 300 gledatelja odigrana je utakmica 3. kola kupa NS Nova Gradiška. Utakmica je bila prava ljepotica za gledatelje,a vidjeli su i deset golova. Sloga je povela vrlo rano.Mihić pronalazi Vlaovića,koji sa 16 metara pogađa desni kut gostiju. Prvi ozbiljniji udarac prema golu Sloge u 13 minuti uputio je Batalo, ali  vratar Iveković krajnjim naporom izbija loptu u korner.Budućnost je izjednačila u 26 minuti. Korner je izveo Barišić.Lopta dolazi do Batala koji na petercu pronalazi Zvonka Španića. Sa nekoliko metara pogađa mrežu Sloge. U 33 minuti korner je izveo Severović, a sa pet metara Marjanović glavom pogađa gol. U samo dvije minute 40 i 41, pogreške obrane Budućnosti koriste Marjanović i Menegoni i domaćin je poveo 4-1. U posljednjoj minuti 1. poluvremena Ćelepirović igra rukom u šesnaestercu,a siguran izvođač sa  bijele točke je Batalo. U nastavku utakmice korner je izveo Mihić, a Severović sa nekoliko metara zakucava loptu u mrežu. Još jedan kazneni udarac sudac Cindrić svira za Budućnost, kada je Oliver srušen u šesnaestercu. Ovoga puta  izvođač je Zvonko Španić i rezultat je 5-3. Tračak nade gostima daje Horvatović, koji sa 16 metara iskosa pogađa za 5-4. U završnici susreta mladi Bogdanović, prelazi jednog igrača gostiju u šesnaestercu i pogađa pod prečku za konačan rezultat.

Autor/Foto: Branko Tomek