NK”Sloga”Nova Gradiška-HNK”Vukovar 1991″:3-1(1-0)

Strijelci: 1-0 Marjanović(15)

2-0 Mihić(62)

2-1 Tomas(72)

3-1 Severović(75)

Gosti su prvi preko Tomasa u 10 minuti ugrozili domaća vrata,ali lopta je otišla pored gola.Uzvratio je Severović u 12 minuti snažno opalivši,ali vratar gostiju je

siguran. Igrala se 15 minuta. U brzom kontranapadu u prigodi se našao stoper Ćelepirović, čiji udarac odbija obrana gostiju.Lopta na 5 metara dolazi do

Marjanovića koji plasira za 1-0.U 21 minuti prigodu sa pet metara ne koristi kapetan Sloge Menegoni. U 23 minuti Tomas s 18 metara šutira pored stative.U 33. minuti Tomas centrira,a u šesnaesrercu domaći igrač igra rukom.

Kazneni udarac izveo je Rajić, ali vratar Iveković krajnjim naporom izbija loptu u korner.U nastavku utakmice Mlakić škaricama šutira pored gola. Gosti imaju terensku inicijativu sve do 62 minute. Tada u kontranapadu Marjanović pronalazi Mihića i Sloga je povela 2-0. U 72. minuti Tomas je izveo slobodan udarac s 25 metara i smanjio na 2-1. Ponovo u kontranapadu Marjanović pronalazi Severovića i rezultat je 3-1. U 76. minuti gosti ostaju i bez drugog vratara koji je dobio crveni karton zbog oštrog prekršaja. U završnici susreta Bogdanović s 25 metara šalje udarac, ali lopta je otišla pored gola.

Za “Slogu” su nastupili: Luka Iveković, Leo Jurišić, Luka Đaković, Antun Severović (Tin Ćalić), Marko Ćelepirović,Mario Vlaović, Silvio Mihić, Luka Blazina, Bruno

Menegoni (Luka Bogdanović), Tomislav Marjanović (Mateo Lončarević), Ivan Benić.

Trener:Miroslav Pavišić

Autor: Branko Tomek