Od 368 mladih biologa koliko ih je bilo u izlučnim natjecanjima danas se u novogradiškoj OŠ Ljudevita Gaja natječe 36 najboljih učenika iz 9 osnovnih i 4 srednjih škola.

Natjecanje je u 9,30 sati otvorila ravnateljica OŠ Ljudevita Gaja Helena Kudra. – Škola je dugi niz godina domaćin ovom natjecanju pa ako tražimo razlog tome onda je jedan od njih sigurno i to što već 12 godina imamo status međunarodne eko-škole. Nastojimo odgojiti generacije koje su ekološki svjesne i okrenute prirodi, kaže Helena Kudra.

Iako ove godine na izlučnim natjecanjima nije prošao niti jedan istraživački rad iz biologije, ravnateljica očekuje tradicionalno dobar uspjeh novogradiških učenika. 

Natjecanje prati 16 mentora i 6 članova Provedbenog povjerenstva. Objava rezultata očekuje se iza 13,30 sati.

 

REZULTATI ŽUPANIJSKOG NATJECANJA IZ BIOLOGIJE 2013.

(učenici, mentor, škola)

7. razredi

1. ERIKA WACHTLER, Maja Sertić-Soldo, I.G.Kovačić, SB

2. MATEJ PLAVAC, Nada Gajski, Ljudevita Gaja, NG

3. RUBEN GROZDANIĆ, Marijana Ostojčić, Hugo Badalić, SB

 

8. razredi

1. IVAN TEČER, Ivana Bešlić, Blaž Tadijanović, SB

2. DOLORES SIROGLAVIĆ, Elizabeta Klaić, Dr. S.Ilijašević, Oriovac

3. ELLA ULRICH, Ana Mišević, Mato Lovrak, NG

 

SREDNJA ŠKOLA

1. razredi

1. BERNARD JARIĆ, Ksenija Artuković, Gimnazija NG

2. IVA ŠIMOVIĆ, Tomislava Benić, Gimnazija M.Mesić, SB

3. EMANUEL BRAĐAŠEVIĆ, Ksenija Artuković, Gimnazija NG

 

2. razredi

1.DOMINIK DAUTOVIĆ, Ksenija Artuković, Gimnazija NG

2. LAURA VLAŠIĆ, Mirjana Stanić, Gimnazija M.Mesić, SB

2. IRIS ĐURIĆ, Ksenija Artuković, Gimnazija NG

3. LUCIJA MARINCEL, Ksenija Artuković, Gimnazija NG

 

3. razredi

1. JOSIP TEČER, Tomislava Benić, Gimnazija M-Mesić, SB

2. MAJA MILINOVIĆ, Ksenija Artuković, Gimnazija NG

3. IVANA MARINČEVIĆ, Ksenija Artuković, Gimnazija NG

 

4. razredi

1. ANTONIJA BOŠNJAKOVIĆ, Dragan Butković, Klasična Gimnazija, SB

2. IVAN MAJDANDŽIĆ, MIrjana Stanić, Gimnazija M.Mesić, SB

3. IVAN DIDOVIĆ, Josip Sokić, Gimnazija NG

Autor: Saša Radivojević

Komentari