U nedjelju 10. ožujka u Novoj Gradiški završena je Zimska malonogometna liga 2013. za veterane i djecu u organizaciji Nogometnog središta Nova Gradiška. Pobjednici lige su “Marković Transport” (veterani), “Toc Boys” (kadeti), “Sloga 1” (limači), “Mladost” (početnici)i “Sloga 98” (pioniri).

U završnici Zimske malonogometne lige u Novoj Gradiški odigrane su utakmice za treće i prvo mjesto u kategorijama veterana, kadeta, limača, početnika i pionira.

U veteranskoj utakmici za 3. mjesto igrale su ekipe “Suhi list” i “Vukovi”. U početku je utakmica bila neizvjesna, odnosno u prvom dijelu prvog poluvremena. “Vukove” je u vodstvo doveo Soušek, da bi ubrzo “Suhi list” izjednačio na 1:1 pogotkom Dejanovića. Nakon toga “Vukovi” su pokazali znatno bolu igru i zasluženo do kraja poluvremena poveli 1:3 golovima Ninkovića i Ruškana. Drugo poluvrijeme nije donijelo puno zgoditaka, “Vukovi” su ponovno bolje igrali i do kraja povećali smao prednost na konačnih 1:5 drugim pogocima Soušeka i Ninkovića. Dakle, treće mjesto osvojili su “Vukovi” koji su dobili mali pehar i medalje, dok je tzv. “drvenu” medalju dobio “Suhi list”.

Autor: Nikola Knežević