NK”Sloga”Nova Gradiška-NK”Kutjevo”: 2-1(1-1)

Strijelci:  0-1 Majstorović(17)

1-1 Marjanović(24)

2-1 Benić(64)

Od prvog sučevog zvižduka obje momčadi krenule su što prije doći u vodstvo. U 7. minuti Mihić sa pet metara ne postiže pogodak, jer je lopta pogodila gostujućeg

vratara u glavu i završila u korneru.U 12. minuti na dodavanje Krizmanića, Banić ne postiže pogodak. U 17. minuti Desnica je izveo korner,a najviši u skoku je Majstorović i dovodi Kutjevo u vodstvo.Domaćin preko Mihića i Pavišića iz izglednih prigoda pogađaju vratara Leista. Igrač Sloge Benić u 24. minuti izveo je korner.Lopta na pet metara od gola Kutjeva pada na glavu Marjanovića i rezultat je izjednačen    na 1-1. Nekoliko minuta kasnije ponovo Benić pronalazi Marjanovića, ali nema pogotka.U  32. minuti Banić u izglednoj prigodi sa 18metara šutira preko gola.Samo što je krenulo drugo poluvrijeme Marjanović ulazi u šesnaesterac gostiju i šalje loptu pored vratnice.Izglednu prigodu u 60. minuti ne koristi Marjanović na dodavanje Medvedovića. Banić je minutu kasnije snažno opalio sa 25 metara, ali vratar Iveković je siguran.Sloga je povela u 64. minuti.Majstorski potez Ellera,koji pronalazi Benića.Preciznim udarcem u desni kut domaćin dolazi u vodstvo. U nastavku susreta D.Majetić i J.Budimir opasno su ugrozili gol Sloge. U samoj završnici Mihić izbija pred gol gostiju i pogađa vratnicu.

Sastav”Sloge”: Iveković, Pavišić (Severović), Kašljević, Grgić (Sužnjević), Vlaović, Mihić, Eller, Medvedović, Marjanović (Sokić), Blazina, Benić

Trener:Miroslav Pavišić

Sastav”Kutjeva”: Leist, Zgonjanin, Desnica, Banić, A.Budimir (Paulić), Krizmanić (J.Budimir), Kalanj (Bandalo), Majstorović, M.Majetić, D.Majetić, Nemec

Trener:Petar Čuljak

Autor: Branko Tomek