1.hrvatska odbojkaška liga za seniorke: 9.kolo ŽOK”Nova Gradiška”- ŽOK”Osijek”: 2-3(28-26,25-22,8-25,12-25,7-15)

Dva sata trajala je neizvjesna utakmica slavonskih ligaša.U prva dva seta domaće odbojkašice igraju vrhunski i vode 2-0.U 1.setu uz 15 izjednačenja,u završnici Nova Gradiška vodi 21-17,da bi Osječanke preokrenule na 21-23.U dramatičnoj završnici Nova Gradiška dobiva set.U 2.setu domaće odbojkašice povele su 6-0.U nastavku seta vode 20-13,da bi Osječanke ponovo preokrenule na 20-21. Ponovo neizvjesna završnica,ali domaće odbojkašice dobivaju set.U naredna tri seta pad u igri igračica Nove Gradiške.Osječanke to znalački koriste i od poraza ostvaruju minimalnu pobjedu.

Za “Novu Gradišku”su nastupile:Lana Engerini,Matanović,Iva Papac,Lamia Engerini,Kovač,Aurora Papac,Blaška Papac,Pavić,Zirn,Dautović,Čeliković, Balunović

Trener.Damir Runjaš

Za “Osijek”su nastupile:Dugandžić,Đurić,Karatović,Lovrić,Štebih,Krivić, Grahovac,Merkaš,Šimunec, Gadžić, Žulj, Jurić

Trener: Miroslav Đekić

Tekst/Foto: Branko Tomek