Marko Pavlica, naš mladi tenisač, osvojio je jako Državno pojedinačno prvenstvo HUT TOUR serije 3000 u kategoriji do 30 godina.

U Teniskom centru Prince u Zagrebu od 8. do 10. ožujka održano je 11. dvoransko pojedinačno državno prvenstvo HUT-a, HUT TOUR SERIJA 3000.

Član Teniskog kluba Nova Gradiška Marko Pavlica osvojio je ovaj jaki turnir na kojemu su nastupili tenisači iz svih hrvatskih regija.

U polufinalu naš mladi tenisač pobijedio je Leona Gotića iz Teniskog kluba Varaždin rezultatom 6:2; 6:1, a u finalnom meču odmjerio je snage sa Antom Vukovićem iz Teniskog kluba Vukovar i pobijedio rezultatom 6:4; 7:6.

Veliki je ovo uspjeh kako za Marka, tako i za novogradiški tenis i sport Nove Gradiške u cjelini.