“Sloga” Nova Gradiška – “Vuteks Sloga” Vukovar: 0-4 (0-1)

0-1 Marić (21)
0-2 Križanović (47)
0-3 Marić (58)
0-4 Božović (90+2)

Dva različita poluvremena odigrao je domaćin. U 1. poluvremenu imaju terensku inicijativu, prigode za pogotke, ali na odmor odlaze rezultatom 0-1. Do vodstva gostiju nekoliko opasnih udaraca uputili su Menegoni, Mihić i Severović. Igrači  Vuteks Sloge izvode brzi kontranapad preko Spasića. Lopta na pet metara dolazi do Marića koji plasira u mrežu. Marjanović u 24 minuti na dodavanje Severovića sa deset metara ne pogađa mrežu. Gosti u 47 minuti vode 0-2. Na dodavanje Spasića na petercu se našao Križanović i postigao gol. U 58. minuti Bratić prelazi igrača Sloge, pronalazi Marića koji postiže svoj drugi pogodak. Ćelepirović je u 73. minuti uputio udarac sa 35 metara, ali vratar Vuković krajnjim naporom spašava svoju mrežu. U 87. minuti Bratić se od centra sjurio i sa 10 metara šutira pored gola Sloge. U sudačkoj nadoknadi ponovo je na sceni Bratić. Pronalazi Božovića koji postiže pogodak za krajnji rezultat 0-4.

Sastav “Sloge”: Iveković, Menegoni (Sužnjević), Ćelepirović, Vlaović, Severović, Mihić, Medvedović (Jurišić), Marjanović (Ciprić), Blazina, Lončarević, Benić
Trener: Miroslav Pavišić

Sastav “Vuteks Sloge”: Vuković, Bokan, Glamočak, Marić, Utvić, Spasić (Vuksanović), Šekuljica (Božović), Bijelović, Križanović (Nedić), Bratić, Jelečki
Trener: Saša Berarević

Foto/teks: Branko Tomek