U 26. kolu 3. HNL-istok, gostujuće poraze doživjeli su Oriolik i Sloga. Sloga iz N.Gradiške je na gostovanju kod imenjaka Sloge Vuteks u Vukovaru doživjela poraz (0:2). Golove za Vukovarce postigli su Dubravac u 23. i Mirosavljević u 68. minuti.

-” U 26. kolu 3. HNL – istok novogradiška Sloga gostovala je kod NK Vuteks-Sloge. Domaćin je slavio rezultatom 2:0. U 23. minuti zgoditkom Dominika Dubravca domaćin je došao u vodstvo, a pobjedu je potvrdio Miloš Mirosavljević u 68. minuti. Mi možemo žaliti za našim propuštenim prilikama. Sastav Sloge: L. De Villa, V. Medvedović(od 80. M. Marić), I. Kašljević, A. Volf, M. Katinić, M. Vlaović(od 63. P. Ivanišević), J. Kotarski(od 72. B. Menegoni), L. Blazina, V. Lanusović, T. Marjanović(od 72. D. Petrović), N. Tomić(od 80. L. Katinić). Unatoč porazu, naša momčad ostala je na 8. mjestu gdje se nalazi s 33 boda. U srijedu nas očekuje nova utakmica, a u Novu Gradišku nam stiže sedmoplasirano Kutjevo,” – Nk Sloga.

Ovaj su vikend slavili okučanski nogometaši NK Psunj Sokola;

-” U derbiju kola furiozni Psunj danas, sa 5 golova u mrezi domacina, upisao novu jako vaznu pobjedu! Zaista sjajna predstava nase momcadi pred danas krcatim tribinama u Ljupini. Vec u 15.minuti rezultat je bio 0:2, a pred kraj prvog dijela domacin smanjuje. Na samom otvaranju drugog dijela odlazimo na 1:3, a do kraja susreta postizemo jos 2 pogotka. Cestitamo treneru i igracima na ostvarenom rezultatu, a deckima iz Ljupine na izuzetno fer i korektnoj igri. Ogromno hvala nasoj upravi, a nasim Hijenama skidamo kapu na danas fantasticnoj podrsci na utakmici,” – NK Psunj Sokol. Sve boljom igrom i rastom na tablici, dodatna motivacija okučanskim nogometašima je skori dovršetag novog stadiona.

Svjetlost (Lužani) – Croatia (Tisovac) 2:1

Slavonac (Brod.Stupnik) – Slavonac (Gunjavci Drežnik) 1:2

Mladost (Cernik) – BONK (Bebrina) 4:0

Batrina – Budućnost (Rešetari) 1:0

Posavac (Davor) – Slavija (S.P.Selo) 6:1

NK ”Posavac” Davor – NK ”Slavija” St.Pet.Selo 6:1 (3:1 pol.) 2:1 21′ Marko Čevizović
NK ”Slavija” : G.Lukačević, D.Juranović, F.Šarić (od 76′ M.Šimunović), D.Borić, I.Šćukanac, T.Smiljanić, M.Čičak, T.Šimunović (od 46′ M.Tvorek), J.Regović (od 59′ F.Čevizović), M.Mihaljević (od 46′ L.Štefanac), M.Čevizović (od 46′ A.Štefanac)

Šokadija (Šumeće) – Omladinac (Vrbova) 2:1

Slaven (Ljupina) – Psunj Sokol (Okučani) 1:5