U dvoboju dva kluba koja se bore za opstanak NK Sloga Nova Gradiška poražena je u Kutjevu od istoimenog domaćina u sklopu 22. kola 3. NL Istok. Poveli su domaćini u 23. minuti pogotkom Karla Antunovića. Ipak u 44. minuti stvari na početak pogotkom vraća Filip Bungić. U drugom dijelu Karlo Antunović svojim drugim pogotkom u 67. minuti donosi novo vodstvo NK Kutjevu, da bi u 91. minuti Benedikt Tokić postavio konačan rezultat NK Kutjevo – NK Sloga Nova Gradiška 3:1.

Ovim porazom NK Sloga je ostala na 12. mjestu s 23. boda, a od 16. mjesta dijeli je samo bod.

Zanimljivo je bilo i u 18. kolu 1. ŽNL. U lokalnom derbiju NK Slavonac (G/D) svladao je na domaćem terenu NK Slaven iz Ljupine s 3:0 i tako iskoristio posrtaj prvog pratitelja NK Podcrkavlja,koji je poražen s 2:0 u Gundincima, te odaljili se na 6 bodova prednosti. Od ostalih rezultata izdvajamo pobjedu HNK Mladosti iz Cernika koja je na domaćem terenu s 2:0 svladala NK Amater i pobjedu Batrine u Tisovcu protiv NK Croatie od 0:1.

U 2. ŽNL NK Posavac Davor i dalje suvereno plovi ka tituli prvaka. U 15. kolu na domaćem terenu s uvjerljivih 5:0 svladali su NK Graničar Laze. Uvjerljivi su bili i prvi pratitelji NK Mladost Brđani koji su na domaćem terenu sa 6:0 svladali NK Trenk. Ostali rezultati su: NK Budućnost (R) – NK Slavija (SPS) 2:0, NK Slavonac (SK) – NK Slavonija (B) 1:4, NK Soko 1970NK Svjetlost 4:1 i NK Graničar (MM) – NK Sloboda 1:1.

Naslovna: ilustracija