NK”Sloga”Nova Gradiška-NK”Budućnost”Rešetari: 6-1(1-1)

Nakon tjedan dana priprema nogometaši “Sloge”odigrali su prvu pripremnu utakmicu.Ugostili su člana 1.ŽNL BPŽ “Budućnost”iz Rešetara i ostvarili pobjedu rezultatom 6-1.U prvom poluvremenu nogometaši “Budućnosti” uspješno su parirali domaćim nogometašima.Rezultat na poluvremenu bio je 1-1.Slogu je u vodstvo doveo Silvio Mihić,a Zvonko Španić izjednačio je iz kaznenog udarca.U nastavku utakmice sa dva pogotka Silvija Mihića,dva pogotka Luke Sokića i eurogolom Benića “Sloga” dolazi do uvjerljive pobjede.

Sljedeću pripremnu utakmicu nogometaši “Sloge” igraju protiv “Slavije” iz Pleternice  1.veljače u Novoj Gradiški.

Autor: Branko Tomek