HRL SJEVER:20.kolo

RK”Nova Gradiška”-MRK”Vidovec”:17-30(6-13)

Protiv favoriziranih rukometaša Vidovca domaći trener u sastavu je imao osam juniora, što se osjetilo u igri. Gosti su u 14. minuti vodili 0-3. Domaći rukometaši prvi pogodak postižu u 15 minuti. Do poluvremena rukometaši Vidovca stvaraju osjetniju razliku i vodstvo 6-13. Treba istaći u prvih 30 minuta vratara domaćina Latala i gostiju Varšića. U 2. poluvremenu Vidovec i dalje povećava prednost i osvaruje pobjedu. Vidovec je imao čak 10 strijelaca, ali nitko se nije istaknuo većom efikasnošću. Kod Nove Gradiške treba istaknuti mladog Danijela Džebića.

“Nova Gradiška”nastupila je u sastavu: Latal, Orelj(4) ,Mihić, Barun(2), Akmačić,